Přístupnost webu

Jsmetým Nabidkydnes.cz hodnotyvýznam poskytování webových stránek , který je přístupný pro širší publikum , bez ohledu na schopnosti nebo technologie, které uživatelé používají pro přístup k internetu . Každý den jsme tvrdě pracovat na zlepšení dostupnosti našich stránkách pomocí osobních počítačů a notebooků , stejně jako tablety a mobilní zařízení . Cílem dostupnosti je, aby sewebové stránky užitečné pro lidi se zdravotním postižením , stejně . Tento cíl vyžaduje, aby webové stránky, které jsou navrženy takovým způsobem , aby všichni uživatelé jsou opatřeny rovný přístup a pozitivní uživatelské zkušenosti.
Použití webových stránek
Používáme dopis fonty, které jsou snadné pro čtení bez ohledu na schopnosti a technologií, které mohou uživatelé mít. Všechny naše obrazy jsou vhodné " alt " značky , které dávají náznak o obsahu obrazu , pokud z nějakého důvodu není načten . Naše webové stránky je navigace je nakonec zjednodušena a pracuje v konzistentním způsobem.
Některé užitečné tipy pro snadnější navigaci v Nabidkydnes.cz
Jak zvětšit nebo zmenšit velikost písma na webových stránkách?
Na " Nástroje" volbu svého prohlížeče vyberte položku " Možnosti Internetu " , poté na záložku "Obecné" vyberte "dostupnost" . Mark " Ignorovat velikosti písem stanovené webové stránky " a poté klepněte na tlačítko " OK " . V menu prohlížeče zvolte " Review " , vyberte " Velikost písma " a na konci vyberte požadovanou velikost písma .
Jak změnit barvu písma a barvy webových stránek ?
Na " Nástroje " volbu prohlížeče vyberte položku " Možnosti Internetu " . Na kartě "Obecné" vyberte "Color" . Zrušit označení " Windows Barvy použití " možnost . Vyberte "Text" okno a pak si vybral požadovanou barvu a vyberte možnost " OK " . Chcete-li změnit výchozí barvu pozadí webové stránky vyberte možnost " pozadí " , vybral barvu , kterou chcete a pak stiskněte tlačítko " OK ".
Kde začít prohledávat ?
Použijte mapu stránek , abyste získali představu o dostupných informací na webu a pak si vybral to, co hledáte.
Tipy pro vyhledávání
Jeden z nejrychlejších způsobů, jak najít co hledáte , je pomocí pole pro vyhledávání umístěné v horní části webové stránky . Použití vhodných klíčových slov avyhledávací box bude dát náznak o hledaného výrazu . Pokud hledáte pro obchod na vaše město použít městskou filtr stejně . Tento způsob hledání bude rychlejší , jednodušší a přesnější.
Kontaktujte nás
Pokud máte pocit, o potížích týkajících se přístupnosti webových stránkách , nebo máte jakékoliv obavy a připomínky k jeho obsahu a struktury , neváhejte nás kontaktovat na e -mailu : [email protected]

Ke zlepšení našich služeb používáme soubory cookies a soubory cookies třetích stran. Více

Rozumím