Podmínky užívání

Podmínky užívání

Přečtěte si, prosím, Univerzální podmínky užívání Vámi produktů, softwaru, služeb a webových stránek Nabidkydnes.cz. Univerzální podmínky, spolu s dodatečnými podmínkami, jsou dohodou, která má účinnost právního závazku mezi Vámi a stránkami Nabidkydnes.cz, týkajícího se užívání služeb Vámi. Proto je důležité, abyste věnovali trochu času a abyste si je přečetli důkladně. 

Dodatečné podmínky 

PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ SLUŽBY Nabidkydnes.cz

Nabidkydnes.cz jsou webovými stránkami, které poskytují službu prohlížení si promočních brožur českých obchodních domů. Užívání služby nevyžaduje registraci uživatelů a je zdarma.

Autorská práva k promočním brožurám stránek Nabidkydnes.cz patří jejich autorům, s tím, že stránky Nabidkydnes.cz si vyhrazují právo užívat zveřejněné na Nabidkydnes.cz brožury pro vlastní potřeby, v t. č. pro reklamní či jiný obchodní účel.

Uživatelé webových stránek Nabidkydnes.cz souhlasí, že stránky Nabidkydnes.cz nenesou odpovědnost za obsah a důvěryhodnost brožur, zveřejněných na stránkách.

Webové stránky Nabidkydnes.cz nenesou žádnou odpovědnost v případě ztráty informací nebo nemožnosti zachování informací, uložených uživateli stránek.

Užívání webových stránek Nabidkydnes.cz znamená, že jste obeznámen/a s těmito Obecnými podmínkami, souhlasíte s nimi a zavazujete se je dodržovat.

 

Ke zlepšení našich služeb používáme soubory cookies a soubory cookies třetích stran. Více

Rozumím