FAQ

Níže se nachází seznam nejčastěji kladených otázek. Pokud nemůžete najít to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Velice si vážíme vašeho stanoviska a připomínky.
 
Co je Nabidkydnes.cz?
Nabidkydnes.cz je webová stránka, sbírat všechny aktuální letáky a katalogy velkých prodejen po celé zemi. Zde najdete letáky supermarketů, jako je Billa, Kaufland, Tesco, Lidl, stejně jako elektroniky a spotřebičů řetězce jako PLANEO Elektro, Electro World , Euronics, kosmetika obchody, nábytku řetězy, oděvních prodejen a mnoho dalších. Všechny letáky nahrané na webových stránkách jsou aktualizovány na denní bázi, abyinformace na webu stále up-to-date.
 
Jak najít leták já jsem hledal?
Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak najít v letáku, které jste hledali, je použít vyhledávací pole v horní části webové stránky. Vedle vyhledávacího pole, můžete najít požadovanou leták pomocí kategorie menu stránek, které jsou speciálně vyrobené, aby byl jednoduchý a betonu. Po výběru kategorie vašeho obchodu, vyberte úložiště, které hledáte, a tam si budete moci najít na letáku, který je aktuální v okamžiku. Alternativní způsob, jak vyhledávat je pomocí mapy webu.
 
Jepoužití Nabidkydnes.cz zaplaceno?
Použití Nabidkydnes.cz je zcela zdarma, a to vždy bude !
 
Jsemmajitel obchodu a rád bych, aby zveřejnila svůj leták na Nabidkydnes.cz. Jak to mám udělat?
Aby bylo možné přidat svůj obchod a leták, navštivte naši sekci "Přidat obchod".
 
Jak se dostat do kontaktu s týmem Nabidkydnes.cz?
V zájmu nás kontaktujte, navštivte, prosím, na "Kontakty", část webu.

Ke zlepšení našich služeb používáme soubory cookies a soubory cookies třetích stran. Více

Rozumím