O nás

Nabidkydnes.cz je vytvořen spotřebitelů pro spotřebitele . Je velmi důležité, aby zákazník porovnávat akce a ceny v různých obchodech , před provedením jejich nákupu . Někdy množství zboží je omezené nebo jsou na skladě - další dobrý důvod, pro zobrazení letáku on-line . Zde jsou některé další výhody použití Nabidkydnes.cz . Všichni jsme slyšeli o exkluzivních nabídkách a slevových poukázek , které jsou obchody často oznamuje . Snadný způsob, jak ušetřit nějaké peníze ! A naším nejdůležitějším úkolem je , aby vám pomohou ušetřit čas a peníze ! Buďte moudří , zkontrolujte nabídky před nákupy na Nabidkydnes.cz ! Již zkontrolovat ? Připraveni jít nakupovat ? Podívejte se také na pracovní dobu , a ujistěte se, žeobchod je otevřen ! Najdete zde všechny adresy a pracovní doby pro své město na stránce každého obchodu.

 

Nabidkydnes.cz tým se skládá z mladých a nadšených profesionálů , které si kladou za cíl , aby se váš oblíbený letáky webové stránky lepší a snadnější navigaci pro vás . Vždy připraven pomoci s radu nebo řešení problému , které jsou k dispozici k vašim službám po celý den od 9 do osmnáct hodin každý pracovní den v týdnu.

 

Address:
Offerista Group Bulgaria EAD
63 Shipchenski prohod blvd.
1574 Sofia, Bulgaria

Managing Director: Ognyan Popov , Mag. Oliver Olschewski

Phone: +359 882070020
Email: [email protected]

Register / Commercial Register Court: Bulgarian Commercial register
Register / commercial register number: 204255331
Tax ID number: BG204255331

Chamber or professional association: no
Applicable regulations: Bulgarian Trade Regulations

The Offerista Group Bulgaria EAD is a company of the Offerista Group. www.offerista.com

The pictures that we use on nabidkydnes.cz are obtained from istockphoto.com, stock.adobe.com, freepik.com and joergsteinhauer.net.

Ke zlepšení našich služeb používáme soubory cookies a soubory cookies třetích stran. Více

Rozumím